tamam
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd 86-020-38246006  info@ozocenter.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - OZON GÜVENLİ Mİ?

OZON GÜVENLİ Mİ?

August 16, 2022

hakkında en son şirket haberleri OZON GÜVENLİ Mİ?  0

Ozon, yüzyılı aşkın bir süredir dünya çapında kullanılan EPA onaylı bir antimikrobiyal, dezenfektan ve dezenfektandır.Tüm doğal gücüne rağmen, uygun düşük konsantrasyonlarda kullanıldığında tamamen güvenlidir.

 

Muhtemelen 'ozon' kelimesiyle ilk kez 8. sınıf fen dersinde karşılaşmış veya haberlerde duymuşsunuzdur.Genellikle kötü bir rap ile gelebilir.Gerçek şu ki, ozon Dünya'da bizim için bir dünya iyiliği yapıyor.Bizi güneşten gelen zararlı ultraviyole radyasyondan korur ve suyu arındırır.

 

Hayattaki birçok şeyde olduğu gibi, çok fazla iyi bir şey kötü bir şey olabilir.Arabalar ve VOC'ler gibi insan yapımı kaynaklardan gelen emisyonlar atmosferle olumsuz etkileşerek, Dünya'ya daha yakın olan ve insanlara zararlı olabilecek daha yüksek gazlı ozon seviyelerine neden olabilir.

 

Ozon, güvendiğiniz kuruluşlar tarafından yüksek oranda düzenlenir.Ozon, EPA tarafından halk sağlığı kullanımı için tescil edilen üç antimikrobiyal ajan grubundan biridir (diğer ikisi antibiyotik ve antiseptiktir).FDA tarafından genellikle güvenli (GRAS) olarak kabul edilir ve Ulusal Sanitasyon Vakfı tarafından güvenli ve oldukça etkili olarak kabul edilir.