Ana sayfa

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd

şirket Profili

 

Şirket tanıtım

 

Guangzhou OSUNSHINE Çevre Teknolojisi Co, Ltd., 2006 yılında kurulan Guangzhou Chuanghuan Ozon Elektrikli Aletler Co, Ltd ana şirket dayalı, Ozon ekipmanı, aksesuar üretimi, ürünlerin geliştirilmesi ve uygulanmasına odaklanmaktadır.

 

 

 

 

 

Birkaç yıl süren gelişim ile şirket, ozon jeneratörünün 16 yönünde olmuştur.Çoğu ürün CE sertifikası.Yerli ve yabancı üreticilerdeki ozon jeneratörleri için anahtar tedarikçiyiz.Ürünlerimiz 100mg-10kg / h ozon ve ozon aksesuarları içerir.Ozon jeneratörlerinin çekirdek tipleri kuvars tüp, seramik ve emayedir.su ve hava tedavisinde yaygın olarak kullanılır. Ürünler Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve onlarca ülkeye ihraç edilmektedir.

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Müşterilerimiz için ozon arıtma sistemlerinin özelleştirilmesinin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz, akıllı işleme sistemleri, çevrimiçi izleme sistemi dahil.Çeşitli iş ortamlarına bağlı olarak destekleyici profesyonel ozon arıtma sisteminiz de olabilir.Oteller gibi uygulamalarda, birçok tanınmış otel, odaların kokusunu gidermek vetemiz.

 

Su ürünleri yetiştiriciliğinde, yurtiçinde ve yurtdışında birçok çiftçi balık yetiştiriciliği, karides ve orfoz ve karides, karides ve süs balıkları gibi yüksek değerli su ürünleri yetiştiriciliği için su ürünleri profesyonel ürünler kullanın.

 

Gıda işleme uygulamalarında, birçok yerli ve yabancı gıda üreticisi uzmanlığımız için ozon su makinesi kullanın temizve balık, et ve tropikal meyvelerin, vb.

 

Ticari şişelenmiş su açısından, yerli ve yabancı birçok şişe üreticisi profesyonel ozon all-in-one makinemizi kullanmak için temizsu ve su şişeleri.Makinelerimizi yüzme havuzuna, peyzaj suyuna ve kanalizasyona da uygulayabilirsiniz.

 

Kalite ve hizmet her zaman en büyük endişemiz olmuştur. Sıkı tarama tedarikçilerimizin% 90'ından fazlası ISO9001 kalite belgesini alır.Bu önlem, ürünlerimizin kalitesini garanti ederek müşterilerin rahat olmasını sağlar.Ürünlerimizin etkili kullanımını sağlamak için bazı yetkili test kurumlarıyla iyi bir ilişki kuruyoruz.

 

Misyonumuz: küresel iyi ürünler sunmak için, ozon dayanmaktadır.Hedeflerimiz: bütünlüğü korumak.Müşterilerimiz için en iyi hizmeti, en rekabetçi fiyatı ve yüksek kaliteli ürünleri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.Müşterilerimizi ve pazarlarımızı bu şekilde kazanıyoruz.Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 1


Varlığınızın onuruna sahip olsaydık, tüm güçlü yanlarımızı anlatacağız.Birlikte büyüyelim.Eminim güven ve mükemmel hizmet, kurabilir uzun- vadeli dostça iş ilişkisi

 

 

 

Müşterimiz

 

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 2Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Şirketin Tarihçesi

Guangzhou Chuanghuan Ozon Elektrikli Aletler Co, Ltd ( Bağlı Şirket: Guangzhou SUNSHINE Çevre Teknolojisi Co, Ltd ) profesyonel bir kuruluştur ozon ekipmanları, üretim, araştırma ve geliştirme ve aksesuarların uygulama odaklı, teknoloji yenilik ve müşterileri memnun etmenin yönetim prensibi. İşletmenin son on yıllık gelişiminde, özel bir işletme olarak, her kilit düğüm teknolojik bir başarının başarılı bir dönüşümünü temsil ediyor.

1. Şirketimiz Oda 108, No.18 Mubei West Street, Tianhe Bölgesinde, Guangzhou'da kuruldu.

2. 2006-2007 arasında , ozon makinesinin ve seramik ozon jeneratörünün araştırma ve geliştirme çalışmalarının ayarlanabilir güç kaynağı.

3. 2007'de , ilk nesil hava soğutmalı seramik ozon jeneratörü , piyasaya kabul edilen ve ozon çıktısı, kompakt tasarım, küçük boyutlu ve çok çeşitli ürünler nedeniyle piyasaya kabul edildi.

4. Su soğutmalı seramik tüp ozon jeneratörü ilk nesli başarıyla geliştirildi ve harici hava seramik tüp ozon jeneratörü Haziran 2008'de piyasaya sürüldü .

5. Temmuz 2008'de , ozon sistemi uygulamasının ilgili aksesuarlarının iyileştirilmesini sürdüren ve ilk nesil arıza koruması ve soğutma koruması, ozon elektrikli cihazına başarıyla uygulanmıştır.

6. Eylül 2008'de , iç ortamı iyileştiren, montajı daha makul kılan ikinci proses hava soğutmalı seramik ozon jeneratörü piyasaya sürüldü ve bu süreçte kalite riskini önemli ölçüde azalttı.

7. 2009 yılının nisan ayında ilk portatif ozon jeneratörü olan KTB, ilk portatif ozon jeneratörü olan ve aynı yıl piyasaya sürülen KTB doğdu. Bu tür portatif ozon jeneratörü, yüksek maliyet performansı nedeniyle yabancı müşteriler arasında popülerdir. Özellikle Avrupa ve Amerika ülkelerinin müşterileri işleme ve işbirliği hakkında konuşmaya başladı.

8. Ağustos 2009'da , dahili hava kaynaklı ve harici gaz kaynaklı çift amaçlı paslanmaz çelik kabuk T ozon makinesi araştırma ve geliştirmeye dahil edildi.

9. 2009 yılının Eylül ayında, ilk nesil su soğutmalı ozon jeneratörünün geliştirilmesine ve ilk nesil çift su emaye tüp ozon jeneratörünün araştırılmasına ve geliştirilmesine devam edilmiştir.

10. Şubat 2010'da , ikinci nesil portatif ozon jeneratörü BT doğdu, üçüncü nesil seramik tüp ozon jeneratörü toplandı ve iki ülke oldu.

11. Mayıs 2010'da, ilk nesil çift su emaye tüp ozon jeneratörü doğdu, tek tüplü ozon üretimi 15g ila 60g arasında ve ilk çift çift soğutma soğutma emaye ozon tüpü makinesinde araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıldı.

12. Temmuz 2010'da, ilk nesil PSA oksijen jeneratörü doğdu, aynı yıl çift su emaye tüp ozon jeneratörü için uygulandı ve gaz işleme sistemi ile birleştirildi. Tek bir ozon makinesinin ozon üretimi 30g ile 100g arasındadır, daha küçük boyutta, daha yüksek üretim, daha kararlı konsantrasyon ve düşük arıza oranı ile.

13. Aralık 2010'da , altı aylık sürekli uygulama testinden sonra, ilk nesil çift su emaye borulu ozon jeneratörü piyasaya sürülmüş ve su arıtma ve mekansal işlemeye uygulanmıştır.

14. Mart 2011'de , ikinci nesil tek su soğutma ozon jeneratörü doğdu ve piyasaya sürüldü.

15. Haziran 2011'de, ilk aşamada ürün yapısının optimizasyonuna sahibiz. Altı ay sürdü ve montaj ve nakliye sürecinde kalite risklerini daha da azalttı;

16. Ocak 2012'de , üçüncü portatif ozon jeneratörü KTA doğdu ve ulusal izni aldı;

17. Şubat 2012'de , bir T ozon makinesinde başarıyla kullanılan ilk nesil otomatik hava kurutma sistemi, ekipmanın kötü hava ortamında çalışabilme yeteneğini keskin biçimde artırır;

18. 2012 yılında makine ve aksesuarları geliştirdik ve altı ulusal yetki aldık;

19. Ocak 2013'te , ozon jeneratörü geri besleme cihazı kullanan ilk su arıtması, ozon jeneratörü zarar vermek için su arıtma işleminde suyun ters akışını önler. Çek valf cihazını tamamen değiştirir ve kontrol valf cihazından kaynaklanan gizli kalite tehlikesini önler;

20. Mart 2013'te , ilk nesil yüksek konsantrasyonlu ozonlu su makinesi, 20 ppm'den fazla ozonlu su konsantrasyonuyla doğdu;

21. Haziran 2013'te , Shanxi'nin ulusal savunmanın ortak gelişimindeki bilimsel araştırma uzmanları olan teknolojik sınır, 1-20 kg'ı kapsayan ozon üretimi ile başarılı bir şekilde kg büyük ozon jeneratörü geliştirmiştir. Kg Ar-Ge yeteneği ile yerli ozon profesyonel üreticilerinden biri haline geldi;

22. Kasım 2013'te , taşınabilir ozon jeneratörü bir zamanlar iki ulusal yetki kazandı;

23. 2014'te mevcut ürünleri iyileştirmeye, ürünün ikinci aşamasında bir dış yapı optimizasyonu gerçekleştirmeye, ürünün genel kalitesini daha da arttırmaya ve böylece yeni nesil portatif ozon jeneratörü, ozon makinesi ve sistemi geliştirmeye devam ediyoruz. oksijen makinesi;

24. Sırasıyla 2014 , Eylül, Ekim ve Aralık aylarında yedi ülke vatandaşına ulaşıyoruz.

25. Ağustos 2014'te bugüne kadar , çok işlevli koruma ve dijital sinyal ile ozon jeneratörü gücü geliştiriliyor.

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Netech

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Processing Trade:: ODM/OEM

Production Line:: Above 10

Factory Space:: 1,000-3,000㎡

Main Product:: Ozone generator

Product:: Ozone generator/Oxygen generator

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Sertifikalar