tamam
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd 86-020-38246006  info@ozocenter.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  ozomerkez

 • No. Çalışanları

  50~100

 • Yıllık satış

  2000000-5000000

 • Yıl kurulan

  2006

 • İhracat p.c

  90% - 100%

 • İşleme Ticareti:

  OEM/ODM

 • Üretim hattı:

  10 üzerinde

 • Fabrika Alanı:

  1,000-3,000㎡

 • Ana ürün:

  Ozon Jeneratörü

 • Ürün:

  Ozon jeneratörü / oksijen jeneratörü

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-020-38246006

Giriş

 

Şirketin Tanıtımı

 

Guangzhou OSUNSHINE Çevre Teknolojisi Co, Ltd.2006 yılında kurulan Guangzhou Chuanghuan Ozon Elektrikli Aletler Co., Ltd.'nin ana şirketine dayalı olarak,Ozon ekipmanı, aksesuar üretimi, ürünlerin geliştirilmesi ve uygulanmasına odaklanmaktadır.

 

 

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 0
 

 

 

Birkaç yıldır geliştirme ile şirket, ozon jeneratörünün 16 yönü olmuştur.Çoğu üründe varCE sertifikası.Yerli ve yabancı üreticilerin ozon jeneratörlerinin bileşenlerinin ana tedarikçisiyiz.Ürünlerimiz 100mg-10kg/h ozon ve ozon aksesuarlarını içermektedir.Ozon jeneratörlerinin temel türleri kuvars tüp, seramik ve emayedir.su ve hava arıtımında yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünler Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve onlarca ülkeye ihraç edilmektedir.

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 1

Müşterilerimiz için ozon arıtma sistemlerinin özelleştirilmesi ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.akıllı işleme sistemleri, çevrimiçi izleme sistemi dahil.Ayrıca çeşitli iş ortamlarına bağlı olarak destekleyici bir profesyonel ozon arıtma sistemine sahip olabilirsiniz.Oteller gibi uygulamalarda, birçok tanınmış otel, odaların kokularının giderilmesi ve kokuların giderilmesi için uzmanlığımız ozon makinemizi kullanıyor.temiz.

 

su ürünleri yetiştiriciliğinde, yurtiçinde ve yurtdışında birçok çiftçi balık, karides ve orfoz ve karides, karides ve süs balıkları gibi yüksek değerli su ürünleri yetiştiriciliği için profesyonel su ürünleri yetiştiriciliği ürünlerimizi kullanmaktadır.

 

Gıda işleme uygulamalarında, birçok yerli ve yabancı gıda üreticisi, uzmanlığımızı ozonlu su makinesi için kullanıyor.temizbalık, et ve tropik meyveler vb.

 

Ticari şişelenmiş su açısından, birçok yerli ve yabancı şişelenmiş su üreticisi, profesyonel ozon hepsi bir arada makinemizi kullanır.temizsu ve su şişeleri.Makinalarımızı yüzme havuzunda, peyzaj sularında ve kanalizasyonda da uygulayabilirsiniz.

 

Kalite ve hizmet her zaman en büyük endişemiz olmuştur.Sıkı bir şekilde tarama yapan tedarikçilerimizin %90'ından fazlası ISO9001 kalite sertifikasına sahiptir.Bu önlem, müşterilerimizin rahat etmesi için ürünlerimizin kalitesini garanti edebilir.Ürünlerimizin etkin kullanımını sağlamak için bazı yetkili test kurumlarıyla iyi ilişkiler kuruyoruz.

 

Misyonumuz: küresel olarak iyi ürünler sağlamak için ozona dayalıdır.Amacımız: bütünlüğü korumak.Müşterilerimize en iyi hizmeti, en rekabetçi fiyatı ve yüksek kaliteli ürünleri sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Ve bu şekilde müşteri ve pazar kazanıyoruz.Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 2


Varlığınızdan onur duyduysak, tüm gücümüzü anlatacağız.Gelin birlikte büyüyelim.Güveniniz ve mükemmel hizmetimizle uzun vadeli dostane iş ilişkileri kurabileceğimizden eminim.

 

 

 

Müşterimiz

 

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 3

Geçmiş

Şirketin Tarihçesi

Guangzhou Chuanghuan Ozon Elektrikli Aletler Co, Ltd ( Bağlı Şirket: Guangzhou SUNSHINE Çevre Teknolojisi Co, Ltd ) profesyonel bir kuruluştur ozon ekipmanları, üretim, araştırma ve geliştirme ve aksesuarların uygulama odaklı, teknoloji yenilik ve müşterileri memnun etmenin yönetim prensibi. İşletmenin son on yıllık gelişiminde, özel bir işletme olarak, her kilit düğüm teknolojik bir başarının başarılı bir dönüşümünü temsil ediyor.

1. Şirketimiz Oda 108, No.18 Mubei West Street, Tianhe Bölgesinde, Guangzhou'da kuruldu.

2. 2006-2007 arasında , ozon makinesinin ve seramik ozon jeneratörünün araştırma ve geliştirme çalışmalarının ayarlanabilir güç kaynağı.

3. 2007'de , ilk nesil hava soğutmalı seramik ozon jeneratörü , piyasaya kabul edilen ve ozon çıktısı, kompakt tasarım, küçük boyutlu ve çok çeşitli ürünler nedeniyle piyasaya kabul edildi.

4. Su soğutmalı seramik tüp ozon jeneratörü ilk nesli başarıyla geliştirildi ve harici hava seramik tüp ozon jeneratörü Haziran 2008'de piyasaya sürüldü .

5. Temmuz 2008'de , ozon sistemi uygulamasının ilgili aksesuarlarının iyileştirilmesini sürdüren ve ilk nesil arıza koruması ve soğutma koruması, ozon elektrikli cihazına başarıyla uygulanmıştır.

6. Eylül 2008'de , iç ortamı iyileştiren, montajı daha makul kılan ikinci proses hava soğutmalı seramik ozon jeneratörü piyasaya sürüldü ve bu süreçte kalite riskini önemli ölçüde azalttı.

7. 2009 yılının nisan ayında ilk portatif ozon jeneratörü olan KTB, ilk portatif ozon jeneratörü olan ve aynı yıl piyasaya sürülen KTB doğdu. Bu tür portatif ozon jeneratörü, yüksek maliyet performansı nedeniyle yabancı müşteriler arasında popülerdir. Özellikle Avrupa ve Amerika ülkelerinin müşterileri işleme ve işbirliği hakkında konuşmaya başladı.

8. Ağustos 2009'da , dahili hava kaynaklı ve harici gaz kaynaklı çift amaçlı paslanmaz çelik kabuk T ozon makinesi araştırma ve geliştirmeye dahil edildi.

9. 2009 yılının Eylül ayında, ilk nesil su soğutmalı ozon jeneratörünün geliştirilmesine ve ilk nesil çift su emaye tüp ozon jeneratörünün araştırılmasına ve geliştirilmesine devam edilmiştir.

10. Şubat 2010'da , ikinci nesil portatif ozon jeneratörü BT doğdu, üçüncü nesil seramik tüp ozon jeneratörü toplandı ve iki ülke oldu.

11. Mayıs 2010'da, ilk nesil çift su emaye tüp ozon jeneratörü doğdu, tek tüplü ozon üretimi 15g ila 60g arasında ve ilk çift çift soğutma soğutma emaye ozon tüpü makinesinde araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıldı.

12. Temmuz 2010'da, ilk nesil PSA oksijen jeneratörü doğdu, aynı yıl çift su emaye tüp ozon jeneratörü için uygulandı ve gaz işleme sistemi ile birleştirildi. Tek bir ozon makinesinin ozon üretimi 30g ile 100g arasındadır, daha küçük boyutta, daha yüksek üretim, daha kararlı konsantrasyon ve düşük arıza oranı ile.

13. Aralık 2010'da , altı aylık sürekli uygulama testinden sonra, ilk nesil çift su emaye borulu ozon jeneratörü piyasaya sürülmüş ve su arıtma ve mekansal işlemeye uygulanmıştır.

14. Mart 2011'de , ikinci nesil tek su soğutma ozon jeneratörü doğdu ve piyasaya sürüldü.

15. Haziran 2011'de, ilk aşamada ürün yapısının optimizasyonuna sahibiz. Altı ay sürdü ve montaj ve nakliye sürecinde kalite risklerini daha da azalttı;

16. Ocak 2012'de , üçüncü portatif ozon jeneratörü KTA doğdu ve ulusal izni aldı;

17. Şubat 2012'de , bir T ozon makinesinde başarıyla kullanılan ilk nesil otomatik hava kurutma sistemi, ekipmanın kötü hava ortamında çalışabilme yeteneğini keskin biçimde artırır;

18. 2012 yılında makine ve aksesuarları geliştirdik ve altı ulusal yetki aldık;

19. Ocak 2013'te , ozon jeneratörü geri besleme cihazı kullanan ilk su arıtması, ozon jeneratörü zarar vermek için su arıtma işleminde suyun ters akışını önler. Çek valf cihazını tamamen değiştirir ve kontrol valf cihazından kaynaklanan gizli kalite tehlikesini önler;

20. Mart 2013'te , ilk nesil yüksek konsantrasyonlu ozonlu su makinesi, 20 ppm'den fazla ozonlu su konsantrasyonuyla doğdu;

21. Haziran 2013'te , Shanxi'nin ulusal savunmanın ortak gelişimindeki bilimsel araştırma uzmanları olan teknolojik sınır, 1-20 kg'ı kapsayan ozon üretimi ile başarılı bir şekilde kg büyük ozon jeneratörü geliştirmiştir. Kg Ar-Ge yeteneği ile yerli ozon profesyonel üreticilerinden biri haline geldi;

22. Kasım 2013'te , taşınabilir ozon jeneratörü bir zamanlar iki ulusal yetki kazandı;

23. 2014'te mevcut ürünleri iyileştirmeye, ürünün ikinci aşamasında bir dış yapı optimizasyonu gerçekleştirmeye, ürünün genel kalitesini daha da arttırmaya ve böylece yeni nesil portatif ozon jeneratörü, ozon makinesi ve sistemi geliştirmeye devam ediyoruz. oksijen makinesi;

24. Sırasıyla 2014 , Eylül, Ekim ve Aralık aylarında yedi ülke vatandaşına ulaşıyoruz.

25. Ağustos 2014'te bugüne kadar , çok işlevli koruma ve dijital sinyal ile ozon jeneratörü gücü geliştiriliyor.

Hizmet

Hizmetler

Guangzhou Chuanghuan Ozon Elektrikli Aletler Co, Ltd (Bağlı Şirket: Guangzhou SUNSHINE Çevre Teknolojisi Co, Ltd) profesyonel bir üreticidir; SUNSHINE ozon jeneratörü, oksijen jeneratörü, ozon aksesuarları endüstriyel oksijen aksesuarları, portatif ozon makinesi, ozon makinesi, ozon su makinesi , otel için ozon makinesi, minyatür ozon, oksijen makineleri, su ürünleri ekipmanları ve süs balıkları yetiştiriciliği ekipmanları vb. Üretir.

Bizim avantajımız:

1. Kendi teknolojimizin müşterilere yenilikçi ürünler ve hizmetler sunabilmesini sağlamak için kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var .

2. İhtiyaçlarınızı bize bildirin, böylece size profesyonel bir avantaja sahip özelleştirilmiş ürünler sunabiliriz, örnekleri hızlıca çizer ve göndeririz. Ancak bu şekilde ürünlerimiz pazarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilir.

3. Bize bazı ürün örnekleri verirseniz, daha iyi ürünler tasarlamak ve geliştirmek için örneklere dayanacağız .

4. Biz kendi fabrikaları ile üreticiyiz ; bu nedenle seri üretim yapabilme yeteneğine sahibiz.

5. Fabrikamız ISO9001 kalite sistem belgesini aldı, bu nedenle ürün kalitesi ve güvenliği etkili bir şekilde kontrol edildi.

6. Ürünlerimizin temel bileşenleri ulusal kazanmıştır. Fikri mülkiyet riski yoktur.

Teknik Destek:

Ar-Ge kadromuzun çoğu profesyonel alanda 5 yıldan fazla bir süredir çalışmaktadır. Çekirdek Ar-Ge personeli, ozon endüstrisinde 10 yıldan fazla bir süredir deneyime sahiptir. Ozonun temel bileşenlerinin çoğu, kendi tescilli teknolojileri ile uyarlanmış, kalite ve güvenlikle etkin bir şekilde kontrol edilen bağımsız araştırma ve geliştirmedir.

Hizmet:

Ekibimiz ve satış ekibimiz, dünya çapındaki müşterilerimiz için hızlı ve etkin hizmet sağlayabilir.

Eksiksiz bir tedarik sistemimiz var ve ürün aksesuarlarının ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Bu nedenle, herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ulaşım servisleri:

DHL, UPS, FedEx, Maersk, SINOTRANS, COSCO Grubu, SF Express, kafiye teslimi iyi ortağımız; Kesinlikle müşteriler için hızlı ve güvenli teslimat yapabilir.

Ekibimiz

Bizim takım:

1,Ozon jeneratöründe 16 yıllık deneyimler

2, güçlü ile fabrikadaAr-GeBölüm

3, Ürün ve uluslararası sertifika

4,Profesyonelmüşteri servis takımı

5, Standart ürün hattı

6, Hassas kalite yönetim ekibi

7,Verimlisatış ekibi

 

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd şirket Profili 1